Zajęcia w naszym klubie

Muzyczne Fikanki


  • MUZYCZNE FIKANKI
  • ul. Zygmunta Augusta 31/6, 20-283 Lublin

Muzyczne Fikanki to zajęcia, które oparte są o teorię uczenia się muzyki Edwina Gordona

Śpiewanki i rytmiczanki zainspirują Państwa do twórczych zabaw z dziećmi nie tylko raz w tygodniu na zajęciach, ale przede wszystkim, na co dzień, w domu. Podstawą ich jest czynny udział opiekuna we wszystkich ćwiczeniach, bo dzieci najlepiej uczą się przez naśladownictwo.

Na FIKANKI zapraszamy dzieci od 6 miesięcy do 2,5 roku.

Zajęcia odbywają się w środy o 11.30 
Zapisy: przez wiadomość na fb, pod nr 505 012 641 oraz bezpośrednio w klubokawiarni
 


Sensoplastyka®


  • Sensoplastyka®
  • ul. Zygmunta Augusta 31/6, 20-283 Lublin

Sensoplastyka® to marka zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100lat.


Poznaj świat poprzez klocki lego z EDUKIDO


  • EDUKIDO
  • ul. Zygmunta Augusta 31/6, 20-283 Lublin

Zapraszam na ZAJĘCIA EDUKACYJNE pozwalające dzieciom poznać świat poprzez klocki lego EDUKIDO.


Zajęcia adaptacyjne


  • Zajęcia adaptacyjne
  • ul. Zygmunta Augusta 31/6, 20-283 Lublin

Dzień, w którym maluch dołączy do grona przedszkolaków (gr żłobkowej) to niezwykłe oraz szczególne wydarzenie - i to nie tylko dla samego dziecka, ale także i jego rodziców.
Bardzo wiele z dzieci rozpoczynających po raz pierwszy swoją edukację na oddziale przedszkolnym(żłobkowym) odczuwa w związku z tym stres i niepewność. Zjawisko to należy do jak najbardziej naturalnych oraz zrozumiałych.
Dziecko potrzebuje czasu oraz ogromnego wsparcia ze strony rodziców lub opiekunów w procesie adaptacji do nowego środowiska oraz w przystosowaniu się do nowego miejsca, funkcjonowania w grupie rówieśniczej.
To jak Państwa dziecko zareaguje na zmianę jaką jest rozpoczęcie nauki w przedszkolu (żłobku) w bardzo dużej mierze zależy od jego indywidualnych cech oraz predyspozycji, jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu za strony rodzica i dużym dawkom empatii oraz zrozumienia możecie sprawić, iż wydarzenie to przyjmie łagodnie, bez traumatycznych przeżyć.
Dzieciom, które wcześniej brały udział w grupie rówieśniczej zdecydowanie łatwiej jest się odnaleźć, bowiem odczuły już one swego rodzaju namiastkę tego jak wygląda zabawa w grupie.