Logosensoryka

  • ul. Zygmunta Augusta 31/6, 20-283 Lublin

LogoSensoryka© to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy Malucha. Są to trzy wiodące elementy każdego spotkania. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę.
W ten sposób zapraszamy uczestników do wciągającego, niezwykle ciekawego świata zmysłów, manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji. Dzieci podczas zajęć robią to, co lubią najbardziej – doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się oraz rozwijają więź z Rodzicem/rówieśnikami/opiekunem poprzez wspólną zabawę.
Każde spotkanie to prawdziwa kopalnia pomysłów na zabawy z Maluchami, wspierające ich rozwój. Rodzice w prosty sposób mogą korzystać z tych inspiracji w domu, a ich kompetencja i możliwości są kluczowe dla prawidłowego rozwoju najmłodszych dzieci. Logosensoryka jest także metodą mogącą wspierać terapię dzieci z wyzwaniami rozwojowymi takimi jak opóźniony rozwój mowy, spektrum autyzmu, Zespół Downa czy całościowe zaburzenia rozwoju.
Prowadząca: mgr Izabela Bogudzińska, logopeda i terapeuta integracji sensorycznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w różnym wieku, zarówno zdrowymi jak i wymagającymi wsparcia terapeutycznego.
Dla kogo? Dzieci w wieku 6m-cy - 3lata
Co zabrać na zajęcia? Ubranko nie krępujące ruchów, dobry humor ????
Koszt: 30zł/45 minut (lub karnet)
Liczba miejsc ograniczona - prosimy o zapisy przez wiadomość prywatną na fb, telefonicznie :505012641.